Cursus verdieping in bridgen voor beginners in Utrecht
Bridgecursus Deel 2

Bridgecursus Deel 2

Cursus

€ 200,00

Het is niet meer mogelijk in te schrijven voor deze cursus, krijg een seintje wanneer deze weer beschikbaar komt.

Cursus

Bridgecursus Deel 2

Kun je al een beetje bridgen? Heb je al eens eerder op een club gespeeld? Wil je het bridgen weer oppakken? Dan is deze bridgecursus echt iets voor jou!

Sluit je dan aan bij onze enthousiaste en leuke groep cursisten die deel 1 van de cursus “Start met Bridge” hebben gevolgd.

Zij hebben nu een half jaar op de club gespeeld. Er is veel geoefend met 5-kaart hoog, afspel en tegenspel.

Het komende jaar gaan wij deel 2 van deze cursus aanbieden. De 12 cursusavonden worden verspreid over het verenigingsjaar 2025-2026 aangeboden: na elke lesavond heb je de gelegenheid om dat 1 of 2 weken in de praktijk te oefenen.

Als je je inschrijft voor deze cursus word je automatisch lid van onze bridgeclub BC’80. Elke donderdagavond om 19.30 uur heb je dan les of speel je mee op de club.

DEZE VIND JE WELLICHT OOK LEUK